כיצד סדר וניקיון משפיע על חוויית הקניה של הלקוחות שלכם?

סביבת עבודה נקייה חשובה מאוד גם לשביעות רצון העובדים שלכם ולביצועים שלהם בעבודה וגם כמובן ללקוחות המבקרים בעסק שלכם. בין אם מדובר במשרד, חנות או כל בית עסק אחר – מקום מטונף ולא מזמין יכול לגרום לכם לנזק כלכלי עצום לעסק. כדי להימנע ממצבים לא נעימים אלה תוכלו לראות חברות רבות המזמינות שירותים של חברת ניקיון מקצועית השולחת עובד ניקיון אשר דואג לטאטא, לשטוף, למלא ולסדר את כל מה שקשור בניקיון ובסביבת העבודה במקום. בעסקים גדולים ישנם יותר עובדים כמובן.

החשיבות של חנות נקייה ומצוחצחת:

חנות היא דוגמה נהדרת לחשיבות של ניקיון בעסק. כדי להכניס כסף מהחנות אנו צריכים שאנשים יכנסו אל תוך החנות ולשם כך אנו רוצים שהחנות תהיה מזמינה ונעימה. גם אם הלקוחות נכנסו אל החנות אנו רוצים לוודא שמספיק מרווח, נקי ונעים להם בחנות כדי שישמחו להישאר בחנות, לעבור בין המדפים ולבחון מוצרים שונים. חנות לא נקייה תהיה חנות שלא נעים להסתובב בה, שתפתח אנטגוניזם אצל הלקוחות ולכן גם יפחיתו את הסיכוי שהם יבצעו רכישה. כאשר אנו מדברים על ניקיון החנות אנו מדברים על כל חלקי החנות: מעברים, מדפים, בין המוצרים, המוצרים עצמם נקיים מאבק וכמובן גם חלונות הראווה בכניסה לחנות.

השפעת חלון הראווה על העסק שלכם:

חלון הראווה בעסק שלכם הוא המקום לפרסם את המוצרים הכי שווים שלכם כדי לשכנע לקוחות להיכנס לחנות. חנויות רבות משתמשות באזור זה גם כדי לקדם מבצעים או סיילים מיוחדים כמו מדגם קיץ מיוחד או 1+1 על כל החנות. הן עושות שימוש בחלון הראווה כשטח מדגם לתצוגה שתסב את תשומת לב העוברים והשבים ובהנחה שרבים מהם כבר מסתכלים על החנות, הקולקציה החדשה או המבצע המיוחד הרי שחלקם גם יכנסו לחנות. שמירה על ניקיון חלונות הראווה בכניסה לחנות הוא קריטי לא רק עבור בריאות האנשים והעובדים, לא רק בגלל שהנהלת הקניון תבוא בטענות אם הוויטרינה תהיה מלוכלכת, אלא בעיקר מכיוון שאתם מרחיקים אנשים מהוויטרינה ומהחנות. אנשים יתקרבו לחלון הראווה שלכם לצפות במוצגים רק בהנחה שהחלון נקי, מבריק והם אינם מרגישים סכנה של ריח רע, חומרים דביקים ולכלוך אשר הם עשויים לגעת בו בטעות.

ההבדל בין ניקיון מקצועי לניקוי מחופף:

מנקה מקצועי יעשה שימוש בחומרי ניקיון איכותיים וטובים, לא כאלה שניתן לקנות בכל סופר. חומרי הניקיון חזקים, טובים ומסירים כתמים, טביעות אצבעות ועוד. כמו כן הניקיון יבוצע בצורה יסודית, ללא הקטנת ראש או חיפופים. עובד ניקיון מקצועי יכיר בחשיבות של הניקיון בעסק, בביצוע העבודה מבלי לסכן את העובדים או הלקוחות ומבלי להפריע למהלך העבודה. חברת ניקיון מקצועית תוכל להגיע לבצע את העבודה בשעות שבעל העסק יבחר ובהתאם לצרכים של העסק.

השאירו פרטים
ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

שירותים נוספים