חברה לניקוי חלונות שמתמחה בדירות – כל מה שרציתם לדעת

ניקיון הבית שלנו הוא דבר חשוב, הן לרושם של האורחים שלנו, הן לבריאות של בני הבית וכמובן להרגשה הטובה שלנו. סביבה נקייה גם מפחיתה את הסיכוי להימצאות מזיקים שונים ובכלל מספקת לנו מקום נוח ונעים יותר לשהות בו. כעת מגיעה ההתלבטות אם לשכור איש מקצוע לביצוע העבודה או לנקות את החלונות בעצמנו. ובכן לא תמיד יש את היכולת, הסבלנות, הכוח או מצב הרוח לבצע את הניקיון בעצמנו ולכן נזמין מנקה חלונות מקצועי. כאשר מדובר בניקוי חלונות לדירות בבניין זה אפילו קשה יותר ומסוכן יותר מאשר בבתים פרטיים ולכן כדאי להשאיר את העבודה לאנשי מקצוע מנוסים.

הגישה עמה מגיע מנקה חלונות מקצועי לביתכם:

יש 2 דרכים להגיע ליום הניקיונות שלכם: או בשמחה ובאהבה – לשים לכם מוסיקה ברקע, ליהנות מהפעילות וליהנות מהאווירה… או כמובן להרגיש מתוסכלים ובשביל מה אתם צריכים את זה עכשיו? במידה ואתם מגיעים עם הגישה השנייה עדיף לכם לא לבצע את הניקיונות בעצמכם כי גם תבזבזו לעצמכם זמן, גם תתעייפו ותתאמצו וגם הניקיון לא יתבצע בצורה יסודית כמו שצריך. ניקיון חלונות בדירות צריך להתבצע בצורה איכותית ויסודית במיוחד כאשר מדובר בדירה בבניין הבנויה על הגובה ולכלוך רב מסתובב באוויר וגורם לחלונות שלכם לצבור אבק וחיידקים שונים. לאחר חורף החורף גם הגשם מביא עמו לכלוך רב למסילות החלונות ועל גבי התריסים והזכוכיות. הגישה של מנקה חלונות מקצועי המבצע את העבודה לפרנסתו תמיד תהיה בגישה חיובית, מקצועית וככזה שיבוא "לטרוף" את העבודה כמו שצריך וזו הגישה שצריך לביצוע העבודה.

כלים, ציוד וחומרי ניקיון לצד אופן העבודה:

מנקה חלונות מקצועי יגיע עם כל הציוד הנדרש לבצע את העבודה בצורה הטובה והמקצועית ביותר. ציוד זה יכלול בדרך כלל מגב דו צדדי ארגונומי המתאים לניקוי גם באזורים שקשה להגיע. כמו כן המנקה יעשה שימוש בחומר ניקיון יקר על בסיס סיליקון שמסייע לא רק בניקיון החלון הלאה בהברקתו. העבודה תתבצע בצורה מקצועית וחסרת פשרות, ללא השארת כתמים וטביעות אצבעות וניקיון כולל של התריסים, חלונות הזכוכית, הרשתות וכל מה שצריך.

כמה דברים שכדאי לשים לב:

  • בדירה יש בדרך כלל 2-3 כיווני אוויר אך לרוב מדובר בעבודה בגובה כי מדובר בדירה בבניין ולכן זה מסוכן מאוד לבצע את זה בעצמכם, גם אם אתם יכולים לשלוף את החלונות מהמסילות אל תוך הבית…
  • כאשר מדובר בניקיון בגובה יש צורך בהיתר עבודה מיוחד לעבודה בגובה וכדאי לבדוק זאת מול חברת הניקיון.
  • יש כמה סוגי ניקיונות וחומרי ניקוי – וודאו שמנקה החלונות שלכם עושה שימוש בחומרים טובים ואיכותיים שגם אינם מסכים את בריאותכם.
  • ניקוי חלונות לדירות צריך לכלול גם התריסים והרשתות אם יש כאלה ולכן כדאי לוודא זאת במעמד הצעת המחיר.

השאירו פרטים
ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

שירותים נוספים