ניקוי חלונות לדירות

ניקוי חלונות לדירות נשמעת כמו משימה פשוטה, שימוש בסמרטוט חביב , שפריצר כחול ומעט זמן פנוי. נשמע תענוג. אבל מסתבר שזה לא פשוט כמו שזה נשמע, צריך המון ידע וניסיון כדי להגיע לתוצאה הרצויה. במיוחד אם אתם גרים במרכז הארץ או או העיר הגדולה שם הלחות והאבק הם השילוב הקשוח יותר. מתקופת לימודי באוניברסיטה, נחרט בזיכרוני משפט מאחד המרצים שחזר על עצמו לאורך השנים: או שתעשה זאת בעצמך, תרכוש את הידע ותגיע לתוצאה הכי טובה שאשפר, או שתשלם למישהו שיעשה זאת עבורך. אני מניח שהבנתם את הנקודה, אבל אם בכל זאת תרצו לעשות זאת בעצמכם, הנה כמה טיפים מבית מבריק החלונות לניקוי חלונות לדירות.

ניקוי חלונות לדירות – למה להשקיע בזה בכלל?

שנייה לפני שאשפוך כאן את כל הידע שצברתי עם השנים, אני רוצה לדבר אתכם על הערך של ניקוי חלונות לדירות. הבית הוא המשכן שלכם, הנראות שלו תקבע את האנרגיות בבית. אני באופן אישי, מרגיש זאת ברמה היום-יומית. כשהבית שלי נקי ומסודר. פשוט כיף לי להיות בו, לפעמים אני גם לא רוצה לצאת מהבית, אבל זה כבר סיפור אחר לגמרי. איזה כיף לקום בבוקר, כשקרני השמש מאירות לי את הבית דרך החלון הנקי שלי, פשוט תענוג.

ואחריי שצחקנו, נעבור לחלק הרציני.

כמו שכבר סיכמנו, נהוג לחשוב שסמרטוט רטוב וסמרטוט יבש יעשו את העבודה. אנו רוצים לנפץ את ההשליה הזו! כשמתחילים לעשות ניקוי חלונות לדירות, חשוב להסתכל לטווח הארוך, רק כך נשמור על תקינות החלון לאורך שנים רבות. אתם צריכים את הציוד הבא: • סבון מיוחד על בסיס סיליקון • מגב חלונות אגרונומי • סכין מקצועית לניקוי חלונות (במידה ומדובר בלכלוך קשה) • מגב חלונות אגרונומי עם מסילות משתנות את הציוד הבא ניתן למצוא בכל חנות לבית, הוא לא זול (במיוחד הסבון) אבל בהחלט משתלם. שימוש בציוד זה יבטיח את השמירה הנכונה לחלון בדירה שלכם. כמובן שתמיד אפשר להשתמש במה שיש בבית, אבל זאת לא כוונת המשורר.

נגבו בדוך ולא בסיבוב

ניקוי חלונות לדירות | מבריק החלונות

אז ניקיתם את החלון, הכל טוב ויפה, החלון מבריק ודרכו אפשר לראות איזה עבודה טובה עשיתם. אבל כדי שהוא יישאר כך ולא יצבור כתמים, צריך לדעת דבר או שניים על ניגוב החלון. תנועת הניגוב צריכה להיות מלמעלה למטה, בקו ישר. מומלץ מאוד לעשות זאת כאשר אזור החלון מוצל וללא שמש מסביב.

מסילות החלון – לא עניין של מה בכך

החלק הזה לא מיועד למי שחיי בדירת רווקים. כמות האבק המצטברת במסילות החלון היא פשוט בלתי ניתנת להסבר, במיוחד אם מדובר בחורף קשה, במקרה כזה תוכלו לראות חתיכות בוץ קטנות וחומות במסילות בהצטברו במהלך החורף. זה לא מגניב ובטח שלא סטרילי. הטיפ שלנו לא מסובך מדי, פשוט תשקיעו. קחו את המסילות בחשבון, עשוי ניקוי עם סמרטוט לח ואל תציפו את המסילות במים כדי למנוע חלודה מיותרת.

הקפידו על תחזוקת החלון

אל תחכו לפסח הקרוב, בין אם מדובר בניקוי חלונות לדירות או בניקוי חלונות ראווה, כדי לשמור על יופיו של החלון, הקפידו על ניקוי חלונות אחת לכמה חודשים. וכך תבטיחו לעצמכם דירה יפה עם חלונות מבריקים.

ואם כל זה נשמע לכם מסובך מדי, עזבו אתכם. תתקשרו אלינו. 😊 0546783023 – מבריק החלונות

מאמרים בנושא
ניקוי חלונות בבית | מבריק החלונות
טיפים לניקוי חלונות בבית

אחת המשימות הכי פחות אטרקטיביות בבית, אולי אחרי ניקיון השירותים, הוא ניקוי חלונות בבית. רבים מנקים את הבית היטב אבל את החלק הזה מזניחים. הסיבות רבות,

קרא עוד »

השאירו פרטים
ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

שירותים נוספים