היתרון בהזמנת מנקה חלונות לבית שלכם

ניקיון החלונות בבית שלכם הוא אחד הדברים שחשוב לדאוג להם ואנשים נוטים להזניח. בעוד הניקיון הכללי של הבית נעשה לפחות פעם בשבוע, הרי שאנשים נוטים להזניח את החלונות ואז אלה צוברים אבק, לכלוך, כתמים והופכים להיות גם מוקד משיכה למזיקים וחרקים שונים (בעיקר באזור המסילות של החלונות). גם לאחר חודשי החורף שבהם הגשם מביא עמו לכלוך רב על החלונות ובתוך המסילות, אנשים חושבים שהעברת סמרטוט עם שפריצר כחול זה מה שיפתור את הבעיה וישמור על הניקיון לאורך זמן.

מדוע חשוב לשמור על ניקיון החלונות בבית?

שמירה על ניקיון החלונות בבית יסייע לכם בכמה דברים חשובים. ראשית האבק והלכלוך יכולים לגרום לקשיי נשימה וכניסה של אוויר לא נקי מבחוץ. שמירה על הניקיון ותחזוקה שוטפת של החלונות ימנע מקרה כזה. כמו כן הלכלוך המצטבר עשוי להיות גורם משיכה למזיקים שונים כמו עכבישים, לטאות, זבובים, יתושים, נמלים, ג'וקים ועוד. שמירה על הניקיון תשמור על רמת האסתטיות והתחושה הנעימה בבית. כמו כן ניקיון הבית בכלל כולל ניקיון החלונות חשובים מאוד ליצירת רושם טוב על האורחים שלכם.

כל כמה זמן חשוב לנקות את החלונות?

יש 2 סוגים של ניקיון חלונות: ניקיון מחפף וניקיון יסודי. את הניקיון המחפף אנו יכולים לעשות פעם בשבוע בין אם בעצמנו או בעזרת עובד הניקיון הרגיל שלנו. הכוונה היא לקחת מים חמים וסבון כלים, לקחת ספוג או סמרטוט ולעבור על החלונות, לאחר מכן לעבור עם סמרטוט יבש ולנקות בעיקר את האבק המצטבר. ניקיון יסודי הנו מורכב יותר ועושים אותו לפחות פעם בכמה חודשים. ניקיון זה מתבצע באמצעות סבון מיוחד על בסיס סיליקון שמנקה היטב את הכתמים, טביעות האצבעות, האבק ויתר הכתמים על החלונות. כמו כן הניקיון היסודי יכלול גם את ניקיון המסילות, ניקיון בגובה ועוד. כדאי להזמין שירותי זה על ידי מנקה חלונות מקצועי לפני חגים, לפני שאתם מארחים אנשים לארוחה חגיגית ולפני חג הפסח.

בהזמנת איש מקצוע – מה עדיף: מנקה חלונות מקצועי או מנקה כללי לכל הבית?

מנקה רגיל שמגיע אליכם פעם בשבוע רגיל לרוטינה מסוימת של עבודה ומשימות שהוא צריך לבצע. גם אם תקצו לו משמרת שלמה לניקיון החלונות האמצעים שלו לביצוע הניקיון בצורה יסודית עדיין יהיו מוגבלים ומבוססים על חומרי הניקיון והכלים שיש בבית. עובד ניקיון רגיל לא ידאג אם ישרוט את החלון כי יחשוב שלא ישימו לב לזה. עובד ניקיון רגיל יחפף בניקיון כיוון שהוא אינו חושב כמו מנקה חלונות מקצועי. סביר להניח שניקיון המסילות לא ייעשה כמו שצריך ועובד רגיל גם לא יתאמץ או לא יהיה לו את הכלים לנקות חלונות גבוהים. כאשר מדובר בחלונות הנמצאים בגובה דרוש אישור עבודה בגובה כדי לבצע את העבודה ואתם לא רוצים לסגל את עובד הניקיון הרגיל שלכם שסביר להניח שאין לו אישור כזה ועשוי לתבוע אתכם מנפילה מגובה חס וחלילה ממשימה שנתתם לו.

השאירו פרטים
ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

שירותים נוספים