ניקוי סוככים
על ניקוי סוככים לא מתפשרים
ניקוי סוככים
על ניקוי סוככים לא מתפשרים
הקודם
הבא

רוצים הצעת מחיר משתלמת?
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

ניקוי סוככים | כל מה שנחוץ לבית או לעסק

סוככים הם פתרון נהדר הן בבתים פרטיים וכמובן גם בבתי עסק רבים. אנו יכולים לראות אותם כמעט בכל מקום, החל מחניות בבתים פרטיים, דרך מרפסות בדירות בבניין (וגם בבתי קרקע) ועד השימוש בהן בכניסה למסעדות ובתי עסק שונים, באירועים שונים ועוד. אלה מספקים לנו פתרון מהשמש הקופחת, מהגשם בחודשי החורף וכמובן גם מספקים לנו גוון עיצובי ודקורטיבי למרפסת או לבית העסק. כאשר מדובר בעסקים אפילו עושים בהם שימוש לצרכי מיתוג. העניין עם הסוככים הוא שהם יכולים לצבור אבק ולכלוך רב, הן ממזג האוויר, הן מלשלשת של יונים וכמובן לכלוכים רבים אחרים. משום כך אלה צריכים ניקיון אחת לכמה זמן, בדיוק כפי שננקה חלונות, רצפה וכל דבר בבית או בעסק שלנו.

החשיבות של ניקוי סוככים בבית ובעסק לשמירה על מצבו התקין:

ניקוי הסוכך חשוב מאוד גם לשמירה על בריאות בני הבית, גם לצרכי אסתטיקה וכמובן לשמירה על אורך חיי המוצר. לשלשת יונים למשל הנה חומצית ואם היא יכולה לפגום בפח הרכב שלכם היא יכולה גם לעשות חורים בסוכך שלכם. כמו כן כתמים שונים כאלה ואחרים יכולים להיטמע לאורך הזמן בסוכך אם לא מנקים אותם ולאחר מכן יהיה קשה עד בלתי אפשרי לנקות אותם. מדובר גם בבריאות בני הבית/הלקוחות שלכם (תלוי היכן נמצא הסוכך). שמירה על ניקוי הסוכך ישמור על הצבע שלו, על היופי שלו וכמובן ישמור עליו לאורך זמן שימשיך להפיק לנו צל והגנה מפני מזג האוויר.

כיצד מתבצע ניקוי הסוככים?

הניקיון מתבצע בכמה שלבים. ראשית מבצעים ניקיון בלחץ מים אם זה אפשרי כיוון שזו הדרך הטובה ביותר להיפתר מרוב או כל הלכלוך על הסוכך כולל מלכלוך קשה שנדבק עליו. במידה ויש שכנים או אנשים באזור וזה לא אפשרי עושים שימוש בחומרי ניקיון מיוחדים המפרקים את הלכלוך ומסירים אותו מהבד של הסוכך. לאחר מכן מבצעים שטיפה באמצעות מים, מברשת מיוחדת וכלים נוספים המשמשים לביצוע העבודה בצורה יסודית ונכונה.

כל כמה זמן צריך לנקות את הסוכך?

בדרך כלל ניקוי סוככים מתבצע אחת לכמה חודשים. אם הניקיון מתבצע בצורה יעילה ויסודית אין צורך לבצע אותו בכל שבוע וגם לא בכל חודש וכי אחת לכמה חודשים בהחלט יספיק.

חברת מבריק החלונות מתמחה בשירותי ניקוי מסוגים שונים, לרבות ניקוי סוככים לבתים פרטיים ולעסקים. החברה מחזיקה בכל הכלים הנדרשים לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר ומתמחה בכמה סוגי ניקיון אפקטיביים לניקוי סוככים מסוגים וגדלים שונים, הן בבתים פרטיים, הן בדירות בבניין וכמובן בבתי עסק שונים. כאשר מדובר בדירה בבניין וסגרתם את המרפסת עם סוכך איכותי – אתם לבטח לא תתחילו לטפס על המרפסת לצורך ניקיון הסוכך ולכן חשוב לתת לאיש מקצוע עם אישור עבודה בגובה, הכשרה מקצועית וניסיון לבצע את העבודה עם הציוד המקצועי הנדרש, במהירות ובאפקטיביות רבה.

הגעתם עד לפה? כדאי לכם להשאיר פרטים!
תשאירו את העבודה למקצוענים

מציעים לכם