ניקוי חלונות כיס – שיטת עשה זאת בעצמך חלק ג'

ניקוי חלונות כיס | מבריק החלונות

במאמר הקודם סיקרנו עבורכם כיצד לנקות חלון בלגי בדירה או בבית הפרטי שלכם בשיטת עשה זאת בעצמך. עברנו על דגשים כיצד להתייחס לניקוי החלון כשמדובר בפרופיל בלגי. במאמר זה נתמקד בניקוי חלונות כיס. וכמו במאמר הקודם, לפני שניכנס לשיטות העבודה, היינו מעוניינים לתת הסבר קצרצר על מה זה בכלל חלון כיס. מוכנים? בואו נתחיל! חלון כיס – חלון היושב בתוך חלל הקיר. תוכלו למצוא אותו בדרך כלל בדירות ישנות יותר, יופיע בדרך כלל עם תריסים. סוג חלון זה חייב להיות מתוכנן עוד בשלב הבנייה מאחר וצריך ליצור עבורו את השקע המתאים בקיר. ניקוי חלונות כיס יכול להופיע אף בחנויות ישנות, פחות נראה אותו במשרדים מודרניים וכו'. ההתייחסות לחלון מסוג זה דורשת מספר נקודות שאסור לפספס.

מספר דברים שחייב להתייחס אליהם כשניגשים לניקוי חלונות כיס

  • המסילות – מדובר בחלק הקשה ביותר, שלא נאמר המעצבן ביותר בניקוי חלונות כיס. למסילות יש נטייה לצבור לכלוך קשה, בוץ, אבק, חול ושלל לכלוכים שונים. זאת הסיבה כשדי להימנע מעבודה מיותר יש להקפיד לנקות את מסילות החלון לפחות פעם בחודש (ואנחנו עדינים עם הזמנים). בנוסף, אם אתם ממש מקפידים תמיד אפשר להשתמש בציפוי קלינוקס, ציפוי הדוחה נוזלים ולכלוך מיותר. כשתתחילו לנקות את מסילות החלון יהיה עליכם להתחיל בשאיבת המסילות באמצעות שואב אבק ולאחר מכן שטיפה קלילה או העברת סמרטוט לח. יש להימנע מלשפוך יותר מדי מים (כי לך לייבש את זה אחר כך) או להשתמש בחומרי ניקוי העשויים לפגוע בחומר המסילה ולגרום נזק. כדי להגיע לחלקים הצרים במיוחד, אפשר להשתמש בקיסם אוזניים טבול במים. כמובן שיהיה קל יותר אם תוציאו את החלון ממקומו לפני שתחילו לעבוד על המסילות, הקפידו לעשות זאת בזהירות.

  • התריסים – זוכרים את הסעיף הקודם? אז גם כאן הכל מתחיל בשאיבה. לאחר שעשיתם זאת התחילו לנקות, השתמשו במים בלבד, אין צורך בחומרי ניקוי אם אין לכלוך קשה במיוחד. עובדה שתעצבן אתכם או תגרום לכם אושר בעוד 3, 2 , 1 : אם יש לכם תריס גלילה חשמלי החיים שלכם יהיו הרבה יותר קלים. הוציאו אותו, פיתחו את מכסה הארגז, נקו את האבק באמצעות מברשת נוצות ועיברו עם סמרטוט לח (שוב, רק במים). יש לכם תריסים רגילים? שימו לעצמכם מוזיקה טובה ועיברו שלב שלב עם סמרטוט לח (לאחר השאיבה).

מבריק החלונות, חברה לניקוי חלונות מקצועית בעלת ניסיון רב ותודעת שירות גבוהה – לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות, חייגו עכשיו!

הקפידו לתחזק ולבצע ניקוי חלונות כיס באופן שוטף

מסילות חלון כיס ובמיוחד תריסים נוטים לצבור כמות גדולה של אבק, שעם הזמן הופך לבוץ קשוח במיוחד. כדי להימנע מסיטואציות כאלו יש לתחזק את החלון, פעם בחודש, עיברו על הדגשים שכתבנו, עשוי ניקוי גדול ויסודי והשאירו ניקוי קטנצ'יק לפעם בשבוע – שבועיים. כך תוכלו ליהנות מחלון נקי שישפוך אור על כל חלל שבו הוא נמצא. מבריק החלונות – חברה לניקוי חלונות בת 6 שנים שבוחרת לחלוק את הידע שצברה ובכך להפוך את החיים שלכם לקלים ונוחים יותר. במאמר הבא נסקור חלון מסוג רפפה מזכוכית.

מי אנחנו?

מבריק החלונות היא חברה לניקוי חלונות בת 6 שנים. החברה הוקמה ע"י שלומי יעקב ואביתר לוי.

חזון החברה הוא להוביל את תחום ניקוי החלונות בצורה המקצועית ביותר בדגש על ניקוי חלונות לעסקים ולבתים פרטיים. 

השאירו פרטים
ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

טיפים נוספים:

השירותים שלנו:

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

ניקוי חלונות אחרי שיפוץ | מבריק החלונות | ניקוי חלונות מקצועי